Žijeme v dobe, kde takmer každý vlastní fotoaparát, mobil či tablet s kvalitným fotoaparátom. Urobiť si krásnu fotku z výletu, krátkej prechádzky v prírode alebo v meste, prípadne zachytiť výnimočné rodinné momenty, už nie je žiaden problém.  Aj napriek tomu, Vám ponúkam nafotenie portrétov Vás a Vašich blízkych, ktoré bude odrážať Vašu charizmu, jedinečnosť a Váš nezameniteľný imidž.

Kto by predsa nechcel mať doma na stene alebo v albume fotografie ako z tituliek časopisov?!

Portrét
Portrét
Portrét
Portrét
Portrét
Portrét
Portrét
Portrét
Portrét
Portrét
Portrét
Portrét
Portrét
Portrét
Portrét
Portrét
Portrét
Portrét
Portrét
Portrét
Portrét
Portrét
Portrét

Fotím slečny aj pánov, v interiéry aj exteriéry. Výber prostredia je na Vás, ale rád Vám s výberom aj poradím. Snažím sa stále vymýšľať nové námety i prostredie, kde fotím, aby každá fotografia bola iná a dokonale vystihovala človeka, ktorý pózuje pred mojim objektívom. Hovorí sa, že práca s ľuďmi je najťažšia, no ja si túto prácu užívam a zažívam pri nej veľa príjemných chvíľ a najmä veľa „srandy“. Rád vyhoviem všetkým Vašim požiadavkám a prispôsobím sa Vašim návykom, aby ste sa pri fotení cítili komfortne a prirodzene.

Srdcovkou je pre mňa fotenie detičiek, budúcich mamičiek, ale i celých rodín. Deti sú nevyspytateľné a nikdy neviem ako zareagujú, preto je každé fotenie detí iné a výnimočné. Teší ma keď pri takomto fotení vzniknú momentky, ktoré zachytávajú rodinný život, detské hry, všedné aj sviatočné dni. Obohaďte svoj rodinný album o profesionálne fotografie a zvečnite si Vaše jedinečné rodinné okamihy, na ktoré budete po rokoch s radosťou spomínať.

V neposlednom rade ponúkam nafotenie portrétov pre komerčné účely, propagáciu umelcov, politikov, hudobníkov, obchodných zástupcov, predstaviteľov firiem a pod. Rád Vás odfotím na rôzne preukazy, dokumenty, životopisy i osobné profilové fotografie.

Ak premýšľate nad originálnym darčekom pre Vašich blízkych, potešte ich darčekovým poukazom na fotenie. Ponúkam na výber rodinné fotografie či rôzne portréty pre malých aj veľkých, ženy aj mužov.

 

Pre akékoľvek otázky nás neváhajte kontaktovať. Radi poradíme a pomôžeme pri výbere správneho prostredia, či prípadne aj outfitu.