AHOJ!

Volám sa Peter Ivan

O mne

Niekedy je človeku ťažko povedať niekoľko základných údajov o sebe a bol by som rád keby o mne hovorila najmä moja práca a moje fotografie, do ktorých chcem vniesť cit, emócie a jedinečnú atmosféru.
K foteniu som sa dostal náhodou asi v deviatom ročníku na základnej škole. Možno aj preto, že som mal vzor u svojho starého otca, po ktorom som zdedil jeden úžasný objektív, ktorý používam dodnes.
Rád cestujem, navštevujem nové miesta a zbožňujem fotenie prírody a krajiniek. Moje osobné albumy sú plné rôznorodých fotografií z mojich cestovateľských zážitkov. Inšpiráciou je pre mňa najmä Španielsko, ktoré som navštívil niekoľkokrát a vždy tam nájdem množstvo miest, ktoré stoja za to, aby som ich svojim objektívom zvečnil. Každá moja osobná fotka pre mňa niečo znamená a spája sa s nejakým mojim zážitkom.

Okrem krajiniek fotím rád rôzne „umelecké“ portréty. Rád fotím ľudí a ich tváre. Ľudia, ktorých som fotil ma zaujali svojim výzorom, iní tým, čo robili a ako zapadli do daného prostredia. Snažím sa aby tieto fotky niesli vždy nejakú myšlienku. Či sa mi to darí, to už posúďte sami.

138
Spokojných svadobčanov
4702
Maturantov
7
Objektívov
6
Ľudí v tíme

Moje úspechy

Medzi moje najväčšie fotografické úspechy považujem možnosť vystavovať vo Fínsku alebo výstavu v Galérii Átrium v Prešove či v Hoteli Enchanté v Prešove. Momentálne som hrdý na to, že som mohol vystavovať svoje fotografie aj na výstave v Nyíregyháze.

Svojimi fotografiami som mal možnosť prispieť aj do najväčšieho foto časopisu v Čechách FotoArt.

Ako mladému fotografovi sa mi podarilo získať 3. miesto v medzinárodnej fotografickej súťaži časopisu FotoVideo

Pracujem ako obchodný zástupca pre portál zľavadňa.sk a vo svojom voľnom čase ako inak fotím.

Referencie

Fotografie sú dokonalé,nenašla som jedinú výhradu,Peťo zachytil všetko,čo mal,sme úprimne spokojní a vdační,že na náš den budeme na fotkách ochkať a achkať...Peťo,každému budem odporúčať a pozveme si ťa určite aj na dalšie akcie 🙂- Dominika Hudáková
Chceme sa veľmi krásne poďakovať za nádherné svadobné fotky, ktoré nám budú pripomínať celý život náš krásny deň. Peter bol veľmi milý, šikovný a profesionálny fotograf. Boli sme s tvojimi službami veľmi spokojní a vrelo ta budeme odporúčať. Navodil si veľmi priateľskú atmosféru, spracoval si krásne profesionálne a pritom prirodzené fotky, na ktorých sa Ti podarilo zachytiť všetku tú lásku, ktorú medzi sebou cítime. Každý, kto sa rozhodne využiť tvoje služby, určite to nikdy neoľutuje! Ešte raz ďakujeme a prajeme veľa nadšených zákazníkov tak ako sme my. Peter a Janka.- Jana Pekárová Černáková