Maturitný ročník je výnimočným rokom, kedy Vás, maturantov, čaká veľmi veľa povinností. V prvom rade prechádzate tzv. „skúškou dospelosti“, maturitou, čakajú Vás prijímačky na vysoké školy alebo výber zamestnania. Asi mi dáte za pravdu, že je to pre mladého človeka taký rok zmien. Okrem týchto vážnych vecí Vás milí maturanti čakajú aj príjemné udalosti. Jednou z nich je Vaša stužková slávnosť, ktorá patrí medzi jedinečné okamihy v živote. Dievčatá sa zmenia na dámy a chlapci na gentlemanov.

Maturitné
Maturitné
Maturitné
Maturitné
Maturitné
Maturitné
Maturitné
Maturitné
Maturitné
Maturitné
Maturitné
Maturitné
Maturitné

Ja chcem aspoň troškou prispieť k tomuto výnimočnému dňu tým, že Vám ponúkam profesionálne nafotenie vašej stužkovej slávnosti. Posnažím sa urobiť všetko preto, aby Vaše spomienky na tento najkrajší večer v maturitnom ročníku stáli za to a radi ste sa k nim vracali aj po rokoch. Preto Vám garantujem fotografie v špičkovej kvalite. Okrem toho spolupracujem aj s ďalšími profesionálmi ako kameramani, DJ-i, hudobné skupiny, aby bola vaša stužková slávnosť nezabudnuteľná.

Stužkovej slávnosti predchádza fotografovanie na tablo a na Vaše maturitné „oznamká“. V ponuke mám farebné fotografie aj čiernobiele, interiérové aj exteriérové. Vždy si môžete vybrať miesto fotenia a ja sa Vám rád prispôsobím. Či už to bude fotenie v prírode, na Vašom obľúbenom mieste alebo priamo v škole. Fantázii sa medze nekladú, preto rád privítam akýkoľvek nápad, hoci aj šialený a priam nemožný.

Budem Vás fotiť dovtedy, kým so zábermi nebude absolútne spokojní. Z fotiek si potom môžete vybrať aspoň 2, ktoré Vám upravím a prinesiem vytlačené vo formáte na tablo aj na „oznamká“. Počet závisí na Vás. Fotky Vám viem vytlačiť v akomkoľvek rozmere. Pre tých, ktorým sa nechce stráviť večere lepením fotiek na maturitné oznámenia, ponúkam nalepovacie fotografie. Aby Vám ostali spomienky na celú triedu, ako darček Vám nafotím skupinovú fotografiu.

Ak hľadáte pre seba a svoju triedu výhodnú ponuku, ste na správnej adrese. Fotky sú originálne a vo výbornej kvalite. Nafotím Vám toľko záberov, koľko budete chcieť, takže zaručujem maximálnu spokojnosť. Pri fotení môžete využiť aj rôzne iné rekvizity.